O nas by herself

Designed by Herself to rękodzieło z klasą i w najlepszym stylu. Jesteśmy po to by z pomocą naszej kreatywności sprostać Twoim oczekiwaniom i wykreować Twoją wizję. Nasze doświadczenie, podparte solidną edukacją na uczelni wyższej z zakresu kaligrafii, estetyki i kompozycji przestrzennej jest dla Ciebie gwarancją najwyższej jakości naszych usług.

Filozofia

W pędzącym świecie słowo pisane na kartce papieru czy osobiście wręczony podarunek nabiera szczególnego znaczenia. Wychodzimy naprzeciw gotowym projektom. Do każdej koncepcji podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie traktujemy z największym zaangażowaniem. Twoje uczucia ubieramy w słowa, które trafiają prosto do serc Twoich bliskich.

Inspiracje

Może to zabrzmieć banalnie, ale inspiracje do naszych projektów czerpiemy dosłownie z otaczającej nas rzeczywistości. Najwięcej nowych pomysłów czerpiemy z podróży. Inspiracją może być piosenka, która wciąż chodzi nam po głowie, przesłodka, zatłoczona w południe paryska pâtisserie czy kolorowa bajka z dzieciństwa... Wciąż poszukujemy nowych nurtów artystycznych. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Być może to właśnie Ty i Twoja historia będzie dla nas największą inspiracją!

« WRÓĆ

ZAJRZYJ TU:

KONTAKT Z NAMI


biuro@designsquare.pl

FORMULARZ