O nas

DesignSquare to nowoczesna, wielobranżowa firma projektowa specjalizująca się w projektach architektury, urbanistyki, architektury wnętrz, a także architektury krajobrazu. Kompleksowość naszych usług daje możliwość tworzenia wyjątkowej przestrzeni. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób. Staramy się zaspokoić najśmielsze oczekiwania klientów.

Filozofia

Szeroko pojęta Architektura, a także Urbanistyka to nie tylko pojęcia, mówiące o naszej pracy, z której czerpiemy olbrzymią przyjemność, ale przede wszystkim to pojęcia mówiące o naszej pasji. Połączenie oryginalnych pomysłów, najnowszych materiałów i technologii daje możliwość stworzenia unikatowych, komfortowych przestrzeni, co również stanowi zasadniczy cel naszej pracy.

Inspiracje

Nasze pomysły inspirowane są najnowszymi trendami na świecie. Staramy się łączyć funkcjonalność i harmonię z modernizmem i abstrakcjonizmem. Wiedza i kreatywność to idealne połączenie pozwalające tworzyć oryginalne projekty, będące w stanie zaspokoić Państwa najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Oferta

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę projektu, począwszy od regulacji wszelkich formalności, poprzez rzetelną inwentaryzację, stworzenie projektu, a skończywszy na nadzorze autorskim. Wielobranżowość naszej firmy daje gwarancję stworzenia przestrzeni na miarę Państwa potrzeb.

« WRÓĆ

ZAJRZYJ TU:

KONTAKT Z NAMI


biuro@designsquare.pl

FORMULARZ