O nas Design Szop

DesignSquare-Szop to marka specjalizująca się w tworzeniu wzornictwa. Design stanowi główny czynnik zarówno innowacyjnego humanizowania technologii, jak i wymiany kulturalnej i gospodarczej. Tworzymy niebanalne, charakterystyczne rozwiązania. Projektowanie to nasza pasja, a także sposób na życie, to wolność w zakresie eksperymentowania.

Filozofia

Tworzenie Designu to nasza praca, z której czerpiemy olbrzymią przyjemność, ale przede wszystkim to nasza pasja. Połączenie oryginalnych pomysłów, najnowszych materiałów i technologii daje możliwość stworzenia unikatowych projektów, co stanowi zasadniczy cel naszej pracy.

Inspiracje

Nasze pomysły inspirowane są najnowszymi trendami na świecie. Staramy się łączyć funkcjonalność i harmonię z modernizmem i abstrakcjonizmem. Wiedza i kreatywność to idealne połączenie pozwalające tworzyć oryginalne projekty, będące w stanie zaspokoić Państwa najbardziej wygórowanym wymaganiom. Inspirują nas podróże, orientalne kultury, a także na pozór codzienna szarość życia. Impulsem może stać się zarówno egzotyczny wyjazd w nieznane, jak i zwyczajny spacer po okolicy. Staramy się czerpać jak najwięcej z otaczającego nas świata.

« WRÓĆ

ZAJRZYJ TU:

KONTAKT Z NAMI


biuro@designsquare.pl

FORMULARZ