Architektura

DesignSquare jest nowoczesnym biurem architektonicznym specjalizującym się w projektach budynków mieszkalnych oraz użyteczności publicznej. Do każdego projektu podchodzimy w indywidualny sposób i z wielkim zaangażowaniem. Połączenie doświadczenia z nowoczesną wizją młodszych członków zespołu, przy wsparciu nowoczesnych narzędzi pozwala stworzyć projekty wyjątkowe, spełniające Państwa wszelkie wymagania.

DesignSquare to grupa, której kreatywność i umiejętności zagwarantuje kompleksową obsługę projektu, od momentu projektu koncepcyjnego poprzez analizę potrzeb, profesjonalne doradztwo, projekt budowlany i wykonawczy, do momentu oddania obiektu do użytkowania. Dbamy o projekt na każdym etapie realizacji, aby zapewnić możliwie jak największa dbałosć o detal i satysfakcje przyszłego użytkowania. Chętnie podejmujemy się ambitnych projektów.

Projektując, pracując, bawiąc się, żyjąc, wyznajemy czyste i uczciwe zasady. Realizujemy marzenia i plany naszych Klientów poszukując śmiałych i oryginalnych rozwiązań. Forma i funkcja w sposób harmonijny łączy projektowaną przestrzeń z zastanym otoczeniem, zachowując kontekst miejsca, kultury i naturalnych uwarunkowań.

Wykonujemy:

  • projekty budynków mieszkalnych,
  • projekty budynków użyteczności publicznej,
  • projekty budynków przemysłowych.

« WRÓĆ

ZAJRZYJ TU:

KONTAKT Z NAMI


biuro@designsquare.pl

FORMULARZ